Їжа та напої. Їсти корисно – важливо

Без зайвих інтриг скажемо, що пити до та під час споживання їжі не лише можна, а й треба. І ось чому 👇
💧 Вода покращує травлення, запобігає здуттю та закрепам. Адже рідина допомагає подрібнювати часточки їжі та легше їм ковзати травним трактом.
💧 Травлення неможливе без ферментів, для вироблення котрих необхідна вода, тому важливо регулярно поповнювати її запаси.
💧 Зрештою пауза на попити — це момент, коли можна звернути увагу на сигнали голоду та насичення. Тому пиття допомагає не переїдати.

Тож пийте воду кімнатної температури невеликими ковтками на здоровʼя, і не лише під час їди 💙
А більше інформації про те, що міф, а що правда про їжу та пиття 👉

Skip to PDF content